کد خبر: 327905
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان گفت: بهترین گزینه برای ساخت و بازسازی مجتمع پتروشیمی ماهشهر صنعتگران و سازندگان خوزستانی هستند و اگر این اتفاق نیفتد، کم لطفی به مردم استان است.

علی کرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، اظهار کرد: مردم خوزستان و صنعتگران این استان از بابت وجود شرکت‌های پتروشیمی هیچ منفعتی نبرده‌اند و همیشه حتی در مواقع استخدام نیز این شرکت‌ها از افراد خارج استان و غیر بومی استفاده کرده‌اند.

وی افزود: در این شرایط که برای این مجتمع پتروشیمی مشکلاتی به وجود آمده است، سازندگان تجهیزات نفت و گاز استان این آمادگی را دارند تا در ساخت و بازسازی این مجتمع کمک کنند و به نوعی از فرصت ایجاد شده بهره ببرند.

کرانی تصریح کرد: اگر اعتقاد به ساخت داخل در شرکت‌های پتروشیمی وجود داشته باشد، صنعتگران استان بهترین گزینه برای حل این مشکل به وجود آمده هستند و قطعا تولیدات آن‌ها دارای کیفیت مناسبی خواهد بود و نیاز شرکت‌های پتروشیمی را مرتفع می‌کند.

وی گفت: باید از تولیدکنندگان و صنعتگران استان خواسته شود تا در این شرایط به کمک و ساخت تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی مجتمع آسیب دیده پتروشیمی بوعلی ماهشهر بیایند و در این زمینه از توان آن‌ها استفاده شود.

رییس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان عنوان کرد: صنعت پتروشیمی هیچگاه از امکانات و صنعتگران استان استفاده نکرده است و اکنون باید با توجه شرایط به وجود آمده از توان صنعت استان برای حل مشکل موجود بهره بگیرد.

کرانی ادامه داد: امیدواریم برای جبران خسارات واحدهای تولیدی استان و در شرایط فعلی از توان این واحدها استفاده شود تا شاهد رونق واحدهای تولیدی و صنعتی استان باشیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان