یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327785
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دبیر ستاد مرکزی اربعین از سفر قریب الوقوع هیاتی عراقی برای مذاکره در رابطه با مراسم اربعین حسینی خبر داد و گفت: این هیات عراقی قرار است به سرپرستی وزارت کشور عراق در ایران حضور یافته و مذاکرات را نهایی کنند.

مجید آقابابایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی عصر اهواز درباره آخرین برنامه‌ریزی‌های ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: کمیته‌های تخصصی ستاد مرکزی اربعین تشکیل شده و برخی برنامه‌ ریزی‌ها برای اعزام زائران ایرانی به مراسم اربعین حسینی از سوی ستاد انجام شده اما موضوعاتی نظیر ویزا و یا بحثهای امنیتی برای زائران منوط به مذاکرات با مسئولان عراقی است.

وی ادامه داد: ما از مسئولان وزارت کشور عراق برای مذاکرات بابت مراسم اربعین دعوت به عمل آورده‌ایم اما متاسفانه با توجه به تحولات این کشور، سفر مسئولان عراقی که قرار بود در هفته‌های گذته انجام بگیرد به تعویق افتاد.

دبیر ستاد مرکزی اربعین تصریح کرد: دوباره از طرف عراقی برای مذاکرات نهایی و عقد تفاهمنامه دعوت به عمل آورده‌ایم که به‌زودی هیاتی به سرپرستی وزارت کشور عراق برای مذاکرات بابت مراسم اربعین وارد کشورمان خواهند شد.

آقابابایی درباره برخی برنامه‌ریزیهای انجام شده برای خدمات و پشتیبانی از زائران کشورمان در مراسم اربعین امسال گفت: قرار است خیریه‌های داوطلب با ساماندهی و محوریت ستاد بازسازی عتبات به خدمات برای زائران اربعین حسینی بپردازند؛ البته در زمینه خدمات، پشتیبانی و کمکهای مردمی نیز مسئولیت با ستاد بازسازی عتبات عالیات است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان