کد خبر: 327634
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

امیر نجفی در گفتگو با مهر اظهار کرد: پس از پایان عملیات بزرگ اطفای حریق پتروشیمی بوعلی ماهشهر و اعلام وضعیت عادی، پس از تماس و استعلام در خصوص عدم نیاز به حضور نیروها و تجهیزات این سازمان در بندر امام خمینی (ره)، پایان ماموریت آتش نشانان را اعلام و دستور بازگشت آنها را صادر کردیم.

وی افزود: نیروهای اعزام شده به پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر به فرماندهی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در قالب یک تیم عملیاتی بزرگ ۲۸ نفر آتش نشان، هشت دستگاه خودروی عملیاتی و پشتیبانی سنگین، یک تیم مجهز تعمیرگاهی به اهواز برگشتند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: در این ماموریت یک نفر از آتش نشانان از ناحیه پا مصدوم و مراحل درمانی آن توسط سازمان در حال پیگیری است.

نجفی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مثبت آتش نشانان بیان کرد: امیدوارم بار دیگر شاهد رخداد چنین حوادثی در سطح کشور و به ویژه استان خوزستان نباشیم ولی در صورت نیاز این سازمان برای اعزام نیرو و تجهیزات در آمادگی کامل به سر می برد.

وی در پایان گفت: حضور آنی و تمام عیار در صحنه حادثه واحد بوعلی سینا پتروشیمی ماهشهر سندی بر ادعای آمادگی کامل این سازمان است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان