یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327631
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


در حالی که منابع سوری از پیشرفت ارتش این کشور در اطراف جاده الکاستیلو در شمال حلب خبر می‌دهند، بنابر اعلام دیده‌بان حقوق بشر سوریه ۷۶ فرد مسلح در درگیری‌های روز گذشته با ارتش سوریه کشته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار عصر اهواز از دمشق، گروه تروریستی جبهه النصره نبرد شکست محاصره حلب را متوقف کرده است تا بخش‌هایی را که در محور الکاستیلو از دست داده را بازپس بگیرد.

نیروهای سوریه با همکاری نیروهای مقاومت نفوذ خود را در اطراف جاده الکاستیلو افزایش دادند و مناطق «محجله التبغ» و «الکولونیز» و «محجله الثوره» و تعدادی از کارگاه ها و ساختمان‌های اقتصادی را در منطقه الخالدیه آزاد کردند که به این ترتیب عرصه بر گروه های تروریسیتی در حلب تنگتر خواهد شد.

جاده الکاستیلو همچنان با آتش ارتش سوریه مسدود است و گروه‌های مسلح هیچ‌گونه پیشروی در منطقه مزارع الملاح نداشته‌اند.

همچنین نیروهای ارتش سوریه در منطقه اللیرمون واقع در شمال حلب پیشروی کردند و توانستند به خانه‌های ناحیه بنی زید که از مهمترین مناطق گروه های مسلح است وارد شوند.

در همین رابطه دید‌ه‌بان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان این کشور اعلام کرد که در درگیری های روز گذشته ارتش سوریه با تروریست ها ۷۶ تن از عناصر تروریست کشته شده‌اند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان