یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327481
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


یک منبع آگاه در وزارت امورخارجه گفت: از پدر طالبان و القاعده و شریک صهیونیست ها بعید نبود که استیصال دولت خود را با نمونه جدیدی از وقاحت و بلاهت سیاسی با شرکت در نشست ورشکستگان مزدور تروریست به نمایش گذارد.

به گزارش عصر اهواز، یک منبع آگاه در وزارت امورخارجه با اشاره به نمایش خیابانی تروریست های ورشکسته  با استفاده از تظاهر کنندگان اجاره ای در پاریس و حضور و سخنرانی یک مقام سابق امنیتی سعودی در جمع آنان به خبرنگاران گفت: از پدر طالبان و القاعده و شریک صهیونیست ها بعید نبود که استیصال دولت خود را با نمونه جدیدی از وقاحت و بلاهت سیاسی با شرکت در نشست ورشکستگان مزدور تروریست به نمایش گذارد.

وی افزود: اوج  درماندگی تروریست ها و حامیان پیدا و پنهان شان در این نمایش  که برای دلداری دادن به یکدیگر گرداوری شدند  زمانی بود که از آرزوهای موهوم  خود سخن گفتند.

این منبع خاطر نشان کرد: واماندگی سعودی ها و تمسک و توسل شان به تروریست های شناسنامه دار در این معرکه گیری نشان می دهد برای  آنان همانطور که درعراق و سوریه و یمن نشان داده اند  تروریسم  و تروریست ها  ابزاری برای پیشبرد اهداف شان علیه کشورهای مسلمان منطقه است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان