کد خبر: 327448
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

محمود جوکشت روز شنبه به در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه خطای عده ای زیاده خواه را نباید به مجموعه دولت و مدیران جامعه اسلامی تعمیم داد افزود:برخورد قانونی دولت با مدیران خاطی موجب اعتماد هرچه بیشتر عمومی به رویکرد دولت تدبیر و امید خواهد شد.
وی مواضع دولت و رئیس جمهوری در خصوص فیش های حقوقی نامتعارف را مناسب و شفاف دانست و گفت:با تعامل قوای سه گانه باید ریشه خیانت به بیت المال خشکانده شود.
این استاد رشته مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی اندیمشک گفت:نظام اسلامی بر مبنای مدیریت اسلامی،پاک دستی و ساده زیستی مدیران پایه ریزی شده و هر فرد در هر جایگاهی اجازه ندارد به مبانی انقلاب و نظام اسلامی ضربه وارد کند.
وی افزود:سلامت جامعه نیازمند همدلی و مشارکت همگانی است و بهره گیری از مدیران ساده زیستی که با درد مردم آشنایی داشته حائز اهمیت است.
وی بیان کرد: دولت در راستای اهداف عالیه خود همواره به این مهم توجه داشته و با برنامه ریزی مناسب با هرگونه قصور مدیران برخورد می کند.
جو کشت ، ساده زیستی را یکی از مهمترین شاخص های مدیریت اسلامی دانست و گفت: این مهم باید در انتخاب مدیران لحاظ گردد ، زیرا بسیاری از مدیران ساده زیست صادقانه به مردم خدمت می کنند.
۷۲۸۱/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان