کد خبر: 327436
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

متن جوابیه این روابط عمومی به این شرح است:
عطف به گزارش مورخ ۱۹ تیر ماه مبنی بر صف طولانی خودروها مقابل جایگاههای بدون سوخت مطالب زی را به استحضار می رساندخواهشمند است وفق قانون مطبوعات جوابیه این شرکت را درج نمائید.
۱- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز آمادگی کامل و صد درصدی را برای ایام تعطیلات عید سعید فطر داشته است و با هماهنگی نواحی تابعه ظرفیت جایگاههای سوخت تکمیل گردیده است.
۲- مقدار سوخت در ۳ روز تعطیلی نسبت به روزهای قبل ۱۷ درصد افزایش داشته است.
۳- طبق گزارش بازرسین از مناطق مختلف همه جایگاههای سوخت در ایام تعطیلات فعال بوده به غیر از ۲ جایگاه مسیر جاده اندیمشک- اهواز به علت تعمیرات و بدهی از قبل تعطیل می باند.
۴- انتظار می رود خبرنگاران محترم که وظیفه اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم شریف را دارند با تهیه گزارشات مستند و تخصصی باعث آکاهی مشترکین گرامی گردند.
۵- این شرکت آمادگی هر گونه همکاری و اطلاع رسانی در زمینه سوخت رسانی و بهینه سازی مصرف انرژی را با خبرگزاریها و مطبوعات به خصوص خبرگزاری ایرنا را دارد.
برخی شهروندان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا مدعی شده بودند که در مسیر اندیمشک به اهواز اغلب جایگاههای سوخت رسانی فاقد بنزین و نفت و گاز بوده اند که این امر مشکلاتی برای مردم بوجود آورده بود.
۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان