کد خبر: 327421
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سایت‌های موشکی قرارگاه ۱.۵برابر افزایش یافته و ایستگاه‌های راداری و شنود الکترونیکی پدافند هوایی ۲برابر شده‌اند.

به گزارش گروه دفاعی عصر اهواز، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) صبح امروز از مرکز آموزش‌های تخصصی و مجموعه اقدامات آماد و پشتیبانی این قرارگاه در حوزه‌های مختلف بازدید کرد.

وی در بازدید از مرکز آموزش‌های تخصصی قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: این مرکز نقش مهمی در آموزش‌های تکمیلی افسران و درجه‌داران پدافندی دارد و علاوه بر برگزاری دوره‌های مقدماتی رسته‌ای، دوره‌های تکمیل تخصصی درجه‌داران و دوره‌های عالی رسته‌ای افسران، در خصوص آموزش تخصص‌های پدافندی به کارکنان سایر نیروها نیز فعالیت دارد.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی، رشد و پیشرفت این قرارگاه را حاصل تلاش هماهنگ همه ارکان و قسمت‌ها دانست و گفت: افزایش ۱٫۵برابری در گسترش سایت‌های موشکی، افزایش دوبرابری در ایستگاه‌های راداری و شنود الکترونیکی پیشرفته و به‌روز و طراحی و ساخت سامانه‌های مورد نیاز و بومی پدافندی در ۵ سال گذشته، حاصل فعالیت همه بخش‌های قرارگاه پدافند هوایی است و در این میان پشتیبانی و حمایت مجموعه آماد بسیار مهم و تأثیرگذار بوده است.

امیر صباحی فرد در پایان تأکید کرد: مجموعه اقدامات قرارگاه پدافند هوایی برای حفظ امنیت و پاسداری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و امروز شبکه یک‌پارچه و بومی قرارگاه پدافند هوایی با اقتدار آسمان کشور را رصد می‌کند و اشراف کاملی بر آسمان کشور دارد و امنیت مناسبی برای پروازهای عبوری و داخلی فراهم شده است.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان