یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327362
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

گروه‌های جدیدی از تک‌تیراندازان فاطمیون پس از گذراندن دوره پیشرفته تک‌تیراندازی، به میدان نبرد با تروریست‌ها اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار دفاعی عصر اهواز، دوره آموزشی فنون و شیوه‌های نبرد گروهی از نیروهای فاطمیون که از مدتی قبل با هدف آموزش تک‌تیراندازان آغاز شده بود، با موفقیت به پایان رسید.

این گروه از نیروهای فاطمیون پس از اتمام دوره‌های پیشرفته آموزش تک تیراندازی، به عنوان بازوی محرک رزمی وارد میان رزم شده و در کنار سایر یگان‌های فاطمیون مشغول به فعالیت شده‌اند.

تک تیراندازان فاطمیون هم‌زمان با حضور سایر نیروهای افغانستانی مدافع حرم، وارد دوره آموزش شده و انواع آموزش های لازم از جمله تیراندازی با سلاح‌های تک‌تیرانداز مختلف، هدف‌گیری دقیق با استفاده از دوربین‌های پیشرفته، نحوه استفاده از دوربین‌های دید در شب نصب شده روی سلاح، دیده‌بانی، اصول استتار و اختفاء و . . .  را با موفقیت گذراندند.

اکنون و به اذعان نیروهای مقاومت، تک تیراندازان فاطمیون از جمله گروه‌های تأثیرگذار در نبرد با تکفیری در اکثر جبهه‌های مقاومت هستند که با برگزاری دوره‌های آموزشی جدید، بر تعداد و استعداد این نیروها افزوده شده و تجهیزات تک‌تیراندازی آنها نیز ارتقا یافته است.

گفتنی است، فاطمیون نیروهای افغانستانی مدافع حریم اسلام هستند که تاکنون دستاوردهای زیادی در آزادسازی مناطق اشغال شده سوریه و همچنین دفاع از اماکن مقدسه در این کشور داشته است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان