کد خبر: 327288
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان با بیان اینکه باید متناسب با ظرفیت این تیم توقع نتیجه‌گیری در رقابت‌های قهرمانی آسیا وجود داشته باشد، از تیم‌های لیگ برتری خواست بازیکنان مدنظرش را به موقع در اختیار تیم فوتبال دانشجویان قرار دهند.

فرشاد کرمی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال دانشجویان در راه آماده سازی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار کرد: از روز سه شنبه اردوی تیم ملی فوتبال دانشجویان برای آماده‌سازی هر چه بهتر جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا که قرار است از تاریخ ۱۱ شهریور در کره‌جنوبی برگزار شود آغاز شده و بازیکنان مستعد از سراسر کشور به این اردو فراخوانده شده‌اند تا در نهایت با انتخاب برترین بازیکنان عازم این رقابت‌ها شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران افزود: همچنین با دعوت تیم خونه به خونه بابل قرار است تورنمنت ۴ جانبه‌ای با حضور تیم‌های سپاهان اصفهان، گسترش فولاد تبریز، خونه به خونه بابل و تیم ملی فوتبال دانشجویان در شهر بابل تحت عنوان جام مدافعان حرم هفته آینده برگزار شود و ما نیز ضمن تشکر از مسولان تیم خونه به خونه بابل با افتخار در این تورنمنت که به نام مدافعان حرم مزین شده شرکت خواهیم کرد.

وی درباره پیش بینی خود از نحوه نتیجه گیری تیم ملی فوتبال دانشجویان در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: باید متناسب با ظرفیت فوتبال ایران انتظار کسب نتیجه در آسیا را داشته باشیم. کار بسیار سختی پیش‌رو داریم اما این قول را می‌دهم تا به طور حتم در جمع ۸ تیم پایانی قرار بگیریم. از آن به بعد هم به امید خدا به دنبال کسب نتایج خوب هستیم. امیدوارم تیم‌های لیگ برتری همکاری مناسبی برای در اختیار قراردادن بازیکنانشان با ما داشته باشند تا بتوانیم حداقل چند روز مانده به اعزام تمرینات گروهی را با حداکثر توان برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان افزود: احترام زیادی برای بازیکنان گمنام دانشگاهی قائلم اما اگر قرار باشد مانند یونیورسیاد کره جنوبی باشگاه‌های لیگ برتری همکاری خوبی با ما نداشته باشند ممکن است همان نتایج ضعیف رقم بخورد. از مربیان لیگ برتری خواهش می‌کنم به این موضوع با دید ملی نگاه کنند تا بتوانیم به نحو شایسته‌ای از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.

کرمی درباره تعداد بازیکنانی که از لیگ برتر به تیم ملی فوتبال دانشجویان دعوت کرده است خاطرنشان کرد: سامان آقازمانی و محمد استانی از صبای قم، امید عالیشاه از پرسپولیس، سجاد شهباززاده و مجید حسینی از استقلال، مهران موسوی از راه‌آهن، فرشاد فرجی از نفت آبادان و گودرز داودی از استقلال خوزستان بازیکنانی هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند و امیدوارم باشگاه‌هایشان با حضور آن‌ها در تیم ملی فوتبال دانشجویان موافقت کنند و آن‌ها را به موقع در اختیار تیم ملی بگذارند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان