یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327179
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

منصور قمر در گفتگو با مهر اظهار کرد: به دنبال اقدامات قبلی که برای مهار و پیشگیری از ادامه آتش سوزی مخزن ۲۰۰۱ C در حال انجام  بود و تلاش های بسیار مطلوبی با مدیریت وزیر نفت و استاندار تاکنون صورت گرفته است.

وی افزود: قبل از مهار آتش، بحث ما پیشگیری از آسیب به سایر مخازن و تاسیسات مجاور مخزن در حال آتش  بود که البته لحاظ و دیوار بتنی اطراف این مخزن ساخته شد.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر تصریح کرد: همچنین گاز مخازن اطراف مخزن مشتعل و خود مخزن ۲۰۰۱ C را منتقل و خالی کرده و میزان آن را به حداقل رساندیم و برای مهار کامل آتش باید تمامی مواد مخزن در حال سوخت، از بین برود تا بتوان به خاموشی رسید.

قمر با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون هیچ تلفات جانی نداشته ایم گفت: برای آخرین شعله هایی که در این مخزن در حال فوران است نیز فوم های فشار قوی تعبیه و به کار برده شده که در حال استفاده است.

وی در پایان با رد خبر انفجار در این مخزن پتروشیمی عنوان کرد: به دلیل فشاری که از سوختن و شعله ور شدن به مخزن وارد شده قسمتی از دیواره مخزن فروریخته و چه بسا این روند اقدامات نیروهای عملیاتی را زودتر به سرانجام کار خاموشی خواهد رساند.

به گزارش مهر، عصر امروز دیواره مخزن ٢٠٠١C  مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر شکافته و مواد آن به بیرون هدایت شد.

پتروشیمی بوعلی سینا از روز چهارشنبه (١۶ تیرماه) دچار آتش سوزی شد و تلاش برای مهار آتش آن به صورت زمینی و همچنین از طریق بالگرد داشت که این حادثه جدید رخ داد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان