کد خبر: 327141
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


امام جمعه موقت سنندج با اشاره به جنایات تروریستی و کشتار مسلمانان در کشورهای مختلف اسلامی گفت: آنچه امروز عده‌ای به نام اسلام و مسلمانی به آن دست می‌زنند چیزی جز یک جنایت بزرگ نیست و با قرآن و سنت رسول‌الله(ص) در تضاد آشکار است.

به گزارش عصر اهواز از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد با اشاره به جنایات تروریستی و کشتار مسلمانان در کشورهای مختلف اسلامی اظهار داشت: آنچه امروز عده‌ای به نام اسلام و مسلمانی به آن دست می‌زنند چیزی جزء جنایتی بزرگ نیست و با قرآن و سنت رسول‌الله(ص) در تضاد آشکار است.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام(ص) گفت: هر کس مسلمانی را به قتل برساند به عذاب الهی گرفتار شده و در آخرت عذابی دردناک می‌چشید.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: قاتلان مسلمانان بی‌گناه مرتکب قتل نفس شده و کیفرشان در دنیا رسوایی و در قیامت آتش جهنم است.

وی با اشاره به احادیث دیگری از پیامبر(ص) گفت: کسانی که برای خداوند شریک قرار می‌دهند، آنانی که ظلم در حق مظلوم روا می‌دارند و کسانی که خون مسلمان را به ناحق بر زمین می‌ریزند باید خود را برای کیفر اعمال در قیامت آماده کنند.

ماموستا حسینی به اهمیت مسئله حجاب اشاره کرد و افزود: حجاب و عفاف از مسائل مورد توجه اسلام و رسول خدا(ص) بوده و زنان و مردان مسلمان باید همواره اهمیت این موضوع را در خاطر داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: زنان که به دارایی اندک شوهران خود قناعت می‌کنند، بانوانی که در پاسخ به بداخلاقی همسران خود با آنها با مهربانی رفتار می‌کنند، زنانی که از دریافت مهریه خود صرف‌نظر می‌کنند و زنان و دخترانی که حجاب خود را حفظ می‌کنند در روز قیامت پاداش خود را از پروردگار دریافت کرده و درهای بهشت بر روی آنان گشوده می‌شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان