کد خبر: 327138
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز فرهاد کلانتری عصر جمعه در جمع خبرنگاران در ماهشهر افزود:این افراد بلافاصله پس از مصدومیت با آمبولانس های مستقر در نزدیکی محل وقوع آتش سوزی به درمانگاه سیار منتقل شده و مداوا شدند.
وی اظهار داشت:تاکنون هشت مصدوم تحت درمان قرار گرفته و مرخص شدند و یک نفر دیگر نیز به دلیل ضربه به زانو و مچ به بیمارستان شهرستان ماهشهر اعزام شد.
کلانتری از استقرار درمانگاه سیار ١٠ تختخوابی با ٣٠ آمبولانس آماده خدمت رسانی به مصدومان احتمالی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهرخبر داد و بیان داشت:تمامی پیش بینی ها لازم در این خصوص صورت گرفته و هماهنگی با بیمارستان های منطقه نیز به عمل آمده است.
واحد پتروشیمی بوعلی ماهشهر از عصر چهارشنبه طعمه حریق شد که با تلاش تیم امدادی چند ساعت بعد مهار شد اما این آتش سوزی در صبح روز پنجشنبه به دو مخزن دیگر این واحد کشیده شد که یکی از آنها بعد از چند ساعت خاموش ولی یک مخزن ۲۵ هزار تنی هنوز مهار نشده است.
عملیات ضربتی اطفای حریق در پتروشیمی بوعلی سینا بندر ماهشهر بعداز ظهر امروز جمعه ١٨ تیرماه آغاز شد، پتروشیمی بوعلی سینا چهارشنبه ١۶ تیرماه دچار حریق شد و تلاش برای خاموش کردن آن ادامه دارد.
۷۱۰۴/۳۰۱۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان