یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327071
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز بیژن نامدار زنگنه بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی مستقر در محل آتش سوزی افزود: متاسفانه به دلیل حجم وسیع آتش سوزی در مخزن ۲۵ هزار تنی پتروشیمی بوعلی ماهشهر عملیات نهائی بعد از ظهر جمعه تیم اطفاء حریق که از طریق زمین و آسمان انجام شد ناموفق بود هر چند این پیش بینی هم از قبل محتمل بود.
وی اظهار کرد: تا کنون بخشی از مواد درون این مخزن تخلیه و بخشی سوخته شده اما تخلیه کامل آن هم غیر ممکن بوده و هم به صلاح نبود و به همین دلیل این آتش سوزی تا کنون مهار نشده است.
وزیر نفت اظهار کرد: تیم اطفاء حریق این واحد برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی به دیگر واحدها اقدام به ایجاد فوم در اطراف مخزن یاد شده کرده و سایر مخازن اطراف آن که حامل و مواد اشتعالزای بنزن، ال.پی.جی و اپیلن هستند را سرد کرده تا این مخازن نیز دچار حریق و آتش سوزی نشوند.
وی گفت: ما تنها باید منتظر بمانیم تا مواد داخل این مخزن به طور کامل تخلیه و یا سوزانده شود تا اقدامات لازم برای اطفاء حریق صورت گیرد.
وی گفت: خوشبختانه مجموعه امدادگران نفت، شهرداری ماهشهر، استانداری خوزستان و واحدهای پتروشیمی ماهشهر با تمام قوا در حال امداد رسانی برای اطفاء حریق هستند و همین امر باعث شده تا آتش سوزی در بخشهای اصلی این واحد در روز گذشته مهار شود.
وی تنها صبر و بردباری را لازمه کار دانست و گفت: با حساسیت بالا کار را پیگیری می کنیم و امیدواریم در سریعترین زمان ممکن حتی قبل از زمان پیش بینی اطفاء حریق بتوانیم آتش سوزی در این واحد را کنترل کنیم.
زنگنه افزود: خوشبختانه در این حادثه هیچ فردی مصدوم یا کشته نشده است.
وی خسارات مالی این واحد پتروشیمی را قابل توجه دانست و گفت رقم دقیق خسارات وارده بعد از اطفاء کامل حریق توسط کارشناسان وزارت نفت انجام خواهد شد.
واحد پتروشیمی بوعلی ماهشهر از عصر سه شنبه طعمه حریق شد که با تلاش تیم امدادی تا سه شنبه شب مهار شد اما این آتش سوزی در صبح روز چهارشنبه به دو مخزن دیگر این واحد کشیده شد که یکی از آنها بعد از چند ساعت خاموش ولی یک مخزن ۲۵ هزار تنی هنوز مهار نشده است.
۷۱۰۴/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان