کد خبر: 327042
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی در خطبه های این هفته نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با اشاره به ۲۳ تیرماه سالروز همبستگی امت با ولایت فقیه و کور کردن فتنه تیرماه ۷۸ و بعد از آن در سال ۸۸ اظهار کرد: منافقان بدانند امت با هوشیاری به رفتارهای آنها توجه دارد و چشمان این ملت به دهان و زبان ولی فقیه است.
وی افزود: بر طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در جمع دانشجویان دانشکده افسری امام حسین (ع)، ما امروز جهاد کبیر داریم که به تعبیر قرآن کریم یعنی در مقابل دشمن ایستادن و اطاعت نکردن از دشمن است.
حجت الاسلام حاجتی با اشاره به پیچ بزرگ تاریخی که در پیش است ادامه داد: ما در میانه این پیچ قرار داریم و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، باید به جهاد کبیر برویم که از شرط های، آن اقتدا کردن به امام حسین (ع) و سردادن فریاد هیهات منا الذله است.
خطیب جمعه اهواز با اشاره به اینکه امریکا در قضیه لغو تحریم ها به تعهدات خود عمل نکرده است تصریح کرد: نباید به اسم شکستن تحریم ها، فریب دشمن را بخوریم که البته تحریمی هم شکسته نشده است.
وی به موضوع پرداخت های غیرمتعارف توسط برخی از مسئولان خاطی اشاره کرد و گفت: حقوق های نجومی نیز با تقوا منافات دارد و انسان با تقوا از سهم خود نیز گذشت می کند.
حجت الاسلام حاجتی اضافه کرد: تا این امت زنده است همان امتی که شهدای مدافع حرم را تقدیم کرده تنها چیزی که به گوش می رسد ندای مرگ بر آمریکاست.
امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: امروز دشمن، تیم های تروریستی به ایران می فرستد که به برکت تبعیت مردم از ولایت فقیه و سربازان گمنام امام زمان (عج) تیر آنها به سنگ می خورد.
وی اظهار کرد: امروز مناطقی که بیش از ۷۰درصد نفت جهان را دارند به دست حکومتهای شیعی افتاده و دشمن متوجه شده که مرکز قدرت به جای دیگر منتقل شده است.
حجت الاسلام حاجتی با اشاره به ۲۱ تیرماه روز حجاب و عفاف گفت: مسئولان باید علاوه بر ارشاد کردن، برای تقویت حجاب فرهنگ سازی کنند و دستگاههای ذیربط از جمله نیروی انتظامی، ستاد احیای امر به معروف و نهی ازمنکر و دستگاه قضایی به خوبی به وظایف خود عمل کنند.
امام جمعه موقت اهواز به سالروز تخریب قبور ائمه بقیع به دست وهابیون سعودی اشاره کرد و افزود: خداوند کمر آل سعود را بشکند و ذلیل شدن هر روزه آنها را بشنویم.
وی انفجارهای اخیر در حرم مطهر سید محمد(ع) در شهر بلد و بمب گذاری در بغداد که توسط گروه تروریستی داعش انجام شد و منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی زیادی از مردم بیگناه عراق گردید را محکوم کرد.
۳۰۰۴/۶۰۶۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان