کد خبر: 327010
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


براساس تازه‌ترین اطلاعات از محورهای مواصلاتی کشور، درحال حاضر در محور‌های ورودی به استان گلستان و محورهای هراز، چالوس و کندوان ترافیک نیمه‌سنگین حاکم است، همچنین محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲ امروز یک‌طرفه شد.

به گزارش عصر اهوازگروه استان‌ها، براساس آخرین اطلاعات از وضعیت راه‌های کشور، محدودیت‌های ترافیکی از عصر امروز از سمت چالوس به کرج اعمال شده و این محور یک‌طرفه می‌شود. 

هم‌اکنون وضعیت تردد در محورهای سوادکوه و کیاسر روان، هراز و کندوان نیمه سنگین، رامسر، چالوس و تنکابن نیمه‌سنگین و گلوگاه روان گزارش شده و وضعیت جوی هوای مناطق شرقی و مرکزی استان آفتابی و گرم، مناطق غربی ابری و ارتفاعات استان نیز بارانی و خنک است.

براساس این گزارش، پیش‌بینی می‌شود به دلیل بازگشت مسافران از عصر امروز بار ترافیکی در جاده‌های استان زنجان نیز افزایش یابد که از تخلفات رانندگی به ویژه تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کرده و در هنگام حرکت صبوری پیشه کنند تا سفری ایمن و خوش برای خود و سایر همنوعان رقم بزنند؛ همچنین مسافران در صورتی که امکان برگشت به‌جز امروز را دارند، برگشت خود را به روزهای دیگر موکول کنند

به گزارش تسنیم، در مناطق جنوب غرب کشور، در حال حاضر در محور یاسوج – بابامیدان ترافیک نیمه‌سنگین ولی روان است؛ همچنین ترافیک در محور یاسوج – سی‌سخت در مسیر رفت و برگشت سنگین ولی روان بوده و سایر محورها در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر آرام و روان است.

پیش‌بینی می‌شود در عصر و اوایل امشب با توجه به موج اول بازگشت مسافران و گردشگران محور یاسوج – بابامیدان به ترافیک سنگین تبدیل شود که به‌منظور تسهیل در امر تردد و رفاه حال مسافران و گردشگران، تردد انواع تریلر و کامیون و کامیونت به جز خودروهای حامل مواد سوختنی در محورهای پرتردد و پرافیک این استان از ساعت ۷ صبح امروز تا ۲۳ امشب ممنوع است.

براساس این گزارش، همچنین با پایان یافتن تعطیلات عید فطر، محورهای ورودی استان گلستان از سمت شرق حد فاصل پارک ملی گلستان تا شهرستان مینودشت و محور ورودی غرب استان از سمت نوکنده شاهد ترافیک سنگین بوده و دیگر معابر برون شهری استان از ترافیک روان برخوردار است.

همچنین تردد هرگونه وسیله نقلیه سنگین در جاده‌های استان گلستان به‌جز خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی تا امروز از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب ممنوع است.

به گزارش تسنیم، در محور آزادراه تهران ــ کرج و کرج ــ قزوین در حال حاضر ترافیک عادی و روان بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و در محور کرج ــ چالوس نیز تردد دوطرفه در جریان بوده و مشکلی وجود ندارد.

براساس این گزارش، به‌دلیل حجم بالای خودرو در محور کرج ــ چالوس، از محدوده مرزن‌آباد به‌سمت کرج از ساعت ۱۲ ظهر امروز این محور یک‌طرفه شده است و از ظهر امروز میزان تردد خودروها در محورهای مواصلاتی البرز افزایش می‌یابد.

همچنین در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین ـ‌ کرج نیمه‌سنگین بوده که از بعدازظهر امروز ترافیک سنگین در این محور پیش‌بینی می‌شود و از صبح امروز تا ساعت یک بامداد امشب تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در محور قزوین-کرج و جاده قدیم قزوین-رشت ممنوع است.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان