کد خبر: 326998
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

جلیل مختار روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:باید افرادی که به استفاده از خلاء قانونی حقوق های نجومی دریافت می کردند برخورد شود و مجلس نیز در این پیوند با دولت همراهی لازم را دارد.
وی اظهار داشت: دریافت حقوق های بالا توسط برخی از افراد باعث ترویج بی عدالتی در جامعه می شود و مجلس نیز در این راستا درصد آسیب شناسی این پدیده شوم و جلوگیری از سوء استفاده قانونی در این خصوص است.
مختار گفت:نمایندگان مردم به همین منظور ۱۴ روز تعطیلی تابستان مجلس را لغو و برای بررسی این مهم و اتخاذ راهکار های لازم و کمک به دولت برای برخورد قاطع با این افراد نشست های خود را پیگیری می کنند.
وی افزود:بررسی قوانین و مقررات و چالش ها و بی عدالتی ها و شناسایی افرادی که حقوق های نجومی دریافت می کردند در دستور کار مجلس شورای اسلامی است.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: همه مسئولان نظام از جمله مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری با پرداخت حقوق های نامتعارف و سوءاستفاده از بیت المال توسط برخی از مدیران مخالف هستند و بر برخورد قاطع با این افراد تاکید دارند.
وی بیان داشت: مجلس شورای اسلامی نیز آماده کمک به دولت برای آسیب شناسی این موضوع و برطرف کردن هر نقص قانونی در این زمینه است.
۳۰۱۵/۶۱۲۵/۶۰۶۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان