یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326952
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

هاشم بالدی رو زجمعه در گفت و گو با رسانه ها با تشریح روند اطفای حریق در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینای همدان، گفت:با تمهیدات انجام شده، پیش بینی می شود طی چند ساعت آینده، عملیات مهار آتش در مخزن پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر به پایان برسد.
وی با تکذیب اخبار منشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر سرایت آتش به یک مخزن دیگر در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر، گفت:تغییری در وضعیت آتش سوزی پیش نیامده است.
بالدی ادامه داد:اکنون عملیات تخلیه مواد از پایین مخزن در حال انجام است و عملیات خنک کردن مخزن نیز انجام می شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان تصریح کرد:مشکلی در روند مهار آتش سوزی وجود نداشته است.
عملیات اطفاء حریق مخزن ۲۰۰۱C مجتمع پتروشیمی بوعلی سینای منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) لحظاتی پیش با بسیج تمامی امکانات آغاز شد.
رئیس کل روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس نیز روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت:مرحله نهایی اطفاء حریق مخزن C2001 پتروشیمی بوعلی سینا که دچار حریق شده بود، لحظاتی پیش از سه جهت با بسیج تمامی امکانات و حضور سلیم نژاد مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و بهمئی مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب آغاز شد.
آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا از چهارشنبه ١٧تیرماه آغاز شد.
آتش سوزی در برج ٨٠٠١ که با ١٢١ متر ارتفاع یکی از بلندترین برج های پتروشیمی است، بامداد پنجشنبه ١٧ تیرماه تقریبا بطور کامل مهار شد.
آتش در مخزن این پتروشیمی که صبح پنجشنبه ١٧ خردادماه مهار شده بود بار دیگر زبانه کشید اما تحت کنترل نیروهای حاضر در منطقه است.
۶۱۲۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان