یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326941
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: اولین مرکز علمی کاربردی در آبادان، مهرماه جاری در سه رشته مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

کلاس دانشگاه

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر علی‌حسین حسین‌زاده اظهار کرد: بعد از گذشته ۲۵ سال از عمر دانشگاه علمی کاربردی با پیگیری‌های انجام‌شده توسط استاندار وقت خوزستان و رئیس سازمان منطقه آزاد اروند، اولین مرکز علمی کاربردی آبادان از مهرماه راه اندازی می‌شود.

وی با بیان این‌که آغاز پذیرش در این مرکز از مهرماه سال جاری خواهد بود، در خصوص رشته‌های این مرکز گفت: رشته‌ها در چارچوب مأموریت‌ها، وظایف و نیازهای شهرستان تعریف شده‌اند که به‌طور مثال یکی از این رشته‌ها کاردانی مکانیک کشتی است، ظرفیت‌ها هنوز در دفترچه اعلام نشده اما به‌طور معمول در هر رشته ۳۵ نفر پذیرش می‌شوند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان افزود: به‌زودی در خرمشهر و دشت آزادگان نیز مراکزی تأسیس خواهد شد، رشته‌ها در این مراکز نیز با توجه به نیازهای منطقه و استعدادهای موجود تعریف می‌شوند که امیدواریم این مراکز در بهمن‌ماه پذیرش دانشجو را آغاز کنند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان