یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326935
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

منصور قمر بامداد روز جمعه در گفتگو با مهر اظهار کرد: شامگاه پنجشنبه جلسه ای با حضور استاندار، معاون عمرانی، مدیرکل محیط زیست، مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، مدیرکل بحران و دیگر اعضای ستاد بحران استان در ماهشهر تشکیل شد.

وی افزود: در اولین ساعات عصر روز چهارشنبه در برج ۸۰۰۱ و آن هم از طریق نشتی در پمپ کناری آن دچار حریق شد. این برج یکی از مرتفع ترین برج های پتروشیمی در کشور است که اگر خدایی نکرده سقوط می کرد روی چهار مخزن دارای مواد شیمیایی می افتاد.

فرماندار ماهشهر تصریح کرد: بعد از آتش سوزی در این برج یکی از مخازن دچار آتش سوزی شد که صبح روز پنجشنبه هر دو آتش سوزی مهار شد.

قمر بیان کرد: سومین مورد آتش سوزی که اکنون نیز گرفتار آن هستیم نیز ساعت ۱۱ و نیم ظهر پنجشنبه به دلیل وزش باد شدید دچار حریق شد.

وی عنوان کرد: یکی از کارهای جدیدی که برای مهار آتش روی این مخزن انجام شده استقرار پمپ ۱۲ اینچنی و تخلیه گاز موجود در آن است. این عملیات تخلیه سازی گاز از ساعت ۲۰ پنجشنبه آغاز شده و انتظار داریم تا ساعت ۶ صبح جمعه به تدریج شاهد کاهش شعله های آتش باشیم.

فرماندار ماهشهر خبر داد: در عین حال نیز مخازن همجوار را خنک سازی می کنیم تا مبادا حرارت بگیرند چراکه حرارت و گرما خود زمینه ساز آتش سوزی می شود.

قمر تأکید کرد: برخی مواقع افراد قصد کمک و همکاری در حل معضلات را دارند ولی با تصمیمات اشتباه خود باعث ایجاد نگرانی در میان مردم می شوند که مصداق این مسئله اقدام پلیس راه خوزستان در انسداد آزاد راه اهواز به ماهشهر است.

وی ادامه داد: وضعیت تردد در این آزادراه باید عادی باشد چون وضعیت خود شهرستان نیز عادی است.

فرماندار ماهشهر در پایان گفت: دود ناشی از آتش سوزی منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر اصلا سمی نیست و تمام شایعات پیرامون این مسئله را تکذیب می کنم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان