یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326865
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رضا جعفرزاده عصر پنجشنبه در گفت و گوبا خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: بدنبال آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینای منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر در استان خوزستان، یک فروند هواپیمای اطفای حریق ساعت ۱۴ امروز با گنجایش ۴۰هزار لیتر آب به این استان اعزام شد.
وی گفت: این هواپیما هم اکنون در فرودگاه اهواز آماده انجام عملیات هوایی برای پشتیبانی از ستاد بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر است.
به گزارش عصر اهواز، مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان و در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر واقع شده است. این مجتمع دیروز (چهارشنبه ۱۶ خردادماه) دچار حریق شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان امروز بعدازظهر در اعلام آخرین وضعیت مجتمع پتروشیمی بوعلی در منطقه ویژه اقتصادی بندرماهشهر به خبرنگاران استان گفت، آتش در شرکت پتروشیمی بوعلی ماهشهر تا حدود زیادی کنترل شده است و در صورت نیاز برای مهار آتش از استان های همجوار کمک می گیریم.
هاشم بالدی درباره آخرین تمهیدات برای کنترل آتش در این مجتمع پتروشیمی افزود: مدیریت بحران تمامی تیم های امدادی را از سراسر استان خوزستان با همه ابزار لازم برای اطفای حریق در پتروشیمی بوعلی به حالت آماده باش در آورده است.
وی اظهار داشت: امکانات استان خوزستان برای مهار این آتش مناسب است و در صورت نیاز از سایر استان های همجوار کمک می گیریم.
مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان گفت:دو مخزن و برجی که آتش سوزی در آنها اتفاق افتاده بود تا بامداد امروز مهار شد، اما نشت و شعله های آتش در یکی از مخازن و همچنین وزش باد باعث شد، آتش سوزی در یکی از مخازن که حاوی ۲۰ هزار تن مواد نفتی بود از سر گرفته شود.
بالدی تصریح کرد: براساس عملیات و اقدام هایی که از روز گذشته آغاز شده است، تمامی تجهیزات و خودروهای آتش نشانی و همه مواد مورد نیاز از جمله آب و فوم تهیه شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان تاکید کرد، اوضاع تحت کنترل است، مخازنی که حاوی مواد گاز مایع (ال پی جی) بود نیز از محیط آتش سوزی تخلیه شد و دیگر جای نگرانی وجود ندارد.
بالدی تصریح کرد: شایعاتی مبنی بر تخلیه شهرهای ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) شنیده شد که این اخبار به هیچ عنوان صحت ندارد و با تجهیزاتی که وجود دارد در حال کنترل و مهار آتش هستیم.
مدیر کل مدیریت ستاد بحران استانداری خوزستان گفت:با هماهنگی با ستاد مدیریت بحران کشور و وزارت دفاع، چهار بالگرد آتش نشان نیز به ماهشهر اعزام شد و امروز این بالگردها کار مهار آتش را انجام دادند و اکنون در حال آبگیری برای مهار آتش هستند.
بالدی اظهار داشت: با تقسیم وظایف و با تجهیزاتی که در اختیار داریم این امکان و پیش بینی وجود دارد که آتش بزودی مهار شود.
وی افزود:تجهیزات استان در حال آماده باش است و در صورت اعلام نیاز به سمت ماهشهر اعزام می شوند.
اقتصام**۱۱۰۸ **۱۵۶۱منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان