کد خبر: 326856
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رییس پلیس‌راه خوزستان از ممنوعیت تردد خودروها در مسیرهای منتهی به پتروشیمی ماهشهر خبر داد.

به گزارش مهر سرهنگ رضا دولتشاهی با اشاره به حریق پتروشیمی بوعلی‌سینا در روز چهارشنبه گفت: در پی اعلام این حریق سریعا تیمی ویژه با سرپرستی جانشین پلیس‌راه استان خوزستان به محل اعزام شد.

وی افزود: نظر به این که امروز احتمال انفجار ۲ تا مخزن گاز مایع در پتروشیمی ماهشهر داده شد برابر دستور صادره تردد کلیه خودروها از میدان پلیس به سمت پتروشیمی ماهشهر ممنوع شد از سوی دیگر به جهت جلوگیری از دپوی کامیون‌ها و تریلی‌ها در محدوده ماهشهر، برابر تدبیر اتخاذ شده این دسته از خودروها که قصد مراجعت به پتروشیمی ماهشهر و بندر امام (ره) را داشتند در طول مسیر و در مکان‌های مناسب توسط تیم‌های پلیس‌راه استقرار داده شدند تا مشکلی بوجود نیاید.

رییس پلیس‌راه خوزستان خاطرنشان کرد: امروز نیز با همکاری عوامل پتروشیمی ماهشهر تمامی خودروهای سبک و سنگین از این محدوده خارج شدند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت اعلامی در خصوص حریق پتروشیمی ماهشهر تاکید کرد: نظر به اعلام کنترل اوضاع، موقتا مجوز تردد کامیون‌ها و تریلی‌ها به سمت بندر امام (ره) که بخشی از مسیر آن با پتروشیمی ماهشهر یکی است صادر شده اما همچنان ممنوعیت تردد به سمت پتروشیمی ماهشهر برقرار است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان