تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 32684
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵

نوروزیان گفت: وظیفه رسانه و خبرنگار متعهد ایجاد امنیت روانی در جامعه است اما پیش نیاز آن امنیت شغلی و روانی خود اوست که باید تامین شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

نوروزیان گفت: وظیفه رسانه و بخش متعهد ایجاد امنیت روانی در جامعه است اما پیش نیاز آن امنیت شغلی و روانی خود اوست که باید تامین شود.

عصر اهواز – عادل نوروزیان مسئول بسیج رسانه خوزستان اظهار داشت: خبرنگاران متعهد باید هوشیار و بصیر باشند و بتوانند در هر لحظه اولویت های اصلی جامعه و نظام اسلامی را تشخیص داده و جای اولویت های اصلی و فرعی را عوض نکنند.

وی افزود: بر اساس فرمایشات صریح مقام معظم رهبری نقد و نظارت از وظایف ذاتی خبرنگاران است که البته  نباید با سیاه نمایی اشتباه گرفته شود. برخلاف سیاه نمایی که بر اساس حب و بغض شخصی یا اهداف و اغراض سیاسی و جناحی است نقد رویکردی اصلاحی داشته و بر اساس مستندات استوار است و این یکی از وظایف خبرنگاران متعهد و دلسوز است.

مسئول بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: برای اینکه خبرنگاران متعهد و انقلابی به این وظیفه خطیر و اصلی خود که اصلاح جامعه را در پی دارد، بپردازند باید به لحاظ ذهنی آرامش داشته باشند و این مستلزم آن است که نهاد های متولی در این حوزه رسانه ها به ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت رفع دغدغه های معیشتی و صنفی این قشر فرهیخته نهایت تلاش را انجام دهند و ارائه خدمات به خبرنگاران صرفاً محدود به روز بخش و شعارها و وعده های داده شده در این روز نباشد.

نوروزیان در پایان تاکید کرد: وظیفه رسانه و بخش متعهد ایجاد امنیت روانی در جامعه است اما پیش نیاز آن امنیت شغلی و روانی خود اوست که باید تامین شود، بنابراین مشکلات معیشتی و صنفی آنها باید در اسرع وقت و بدون شعار دادن حل شود تا بتوانند به وظایف خطیر خود عمل کنند. بسیج رسانه نیز به عنوان صدای رسای رسانه های متعهد در راستای احقاق حقوق خبرنگاران از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری