کد خبر: 326837
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز فرماندار شوش به مناست عید سعید فطر به همراه تعدادی ازمسئولان این شهرستان با حضور در منزل دو خانواده شهید و دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد شهرستان شوش عید سعید فطر را تبریک گفت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.
رضا نجاتی با تقدیر و تشکر از صبر و استقامت خانواده‌های شهداء، دیدار با آنان را کمترین سپاسگزاری از این عزیزان دانست و افزود: پیمودن پله های پیشرفت، اقتدار و مطرح شدن نام ایران در دنیا مدیون ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهداء و جانبازان می باشد.
وی با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
درپایان این دیدارها خانواده های شهیدان سردارحسن بارانی وعلی رضاشکری از حضور فرماندارهیئت همراه تشکر وقدردانی نمودند.
همچنین فرماندارشوش به مناسبت عید سعید فطر، به تعدادی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شوش سرکشی کرد.
رضا نجاتی در این دیدارها، ضمن بررسی مسایل و مشکلات مربوط به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد شهرستان گفت: سرکشی به محرومان و حل و فصل مشکلات آنها از وظایف مهم مسولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرماندارشوش ضمن دلجویی از خانواده های تحت پوشش این نهاد، به بررسی و رفع نیازهای این خانواده ها پرداخت.
در پایان این دیدار، هدایایی از سوی فرماندار شهرستان شوش به این خانواده ها اهدا شد.
۷۲۸۰/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان