کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326825
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

غلامرضا درویشی پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: تکمیل جاده ساحلی بخش عمده ای از مشکلات ترافیکی حال حاضر شهر هندیجان را رفع یا کاهش خواهد داد.
وی گفت: بافت قدیمی شهر و درآمد پائین شهرداری انجام اصلاحات در خیابان ها را بسیار مشکل ساخته و بهترین گزینه برای کاهش مشکلات ترافیکی تکمیل جاده ساحلی است.
درویشی ادامه داد: پروژه احداث جاده ساحلی هندیجان از سال ۸۶ شروع و با پیشرفت ۹۰ درصدی در قطعه نخست متوقف شد.
وی ادامه داد: این پروژه مجددا در سال ۹۳ با هدف آغاز قطعه دوم و تکمیل این جاده شروع و به دلیل کمبود اعتبار جهت مصالحه با صاحبان املاک طول مسیر تا به امروز به پایان نرسیده است
وی گفت: بخشی از قدیمی ترین بافت شهر هندیجان(منطقه کهباد) در مسیر قطعه دوم این پروژه قرار دارد و نیازمند ۱۵ قطعه زمین جهت معوض و یا اعتبار لازم برای مصالحه با مالکین می باشیم.
شهردار هندیجان ادامه داد: برای ایجاد زیر گذر پل کمربندی نیز به اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال نیاز است که امیدواریم با تصویب آن در شورای برنامه ریزی شهرستان عملیات تکمیل این جاده هر چه سریع تر به انجام رسد.
وی گفت: برخی از مشکلات ترافیکی شهر در نقاط حادثه خیز را با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال با ایجاد سرعت گیر های استاندارد بر طرف نموده ایم ولی عمر این سرعت گیر ها محدود و در تلاشیم با تامین اعتبار و پیمانکار مناسب این سرعت گیرها را با نوع بتنی استاندارد تعویض کنیم.
شهرستان هندیجان با جمعیت ۴۵ هزار نفر در جنوب استان خوزستان قرار گرفته است.
۷۱۶۳/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان