کد خبر: 326810
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: شایعات مطرح‌شده در برخی فضاهای مجازی مبنی بر اخذ تصمیم تخلیه بندر ماهشهر به هیچ عنوان صحت ندارد و مسئولان به‌طور ویژه در حال کنترل حادثه هستند.

هاشم بالدی در گفت‌وگو با تسنیم در اهواز با بیان اینکه در حال حاضر به محل حادثه در بندر ماهشهر رفته است اظهار داشت: شایعات مطرح‌شده در برخی فضاهای مجازی مبنی بر اخذ تصمیم تخلیه بندر ماهشهر به هیچ عنوان صحت ندارد و مسئولان به‌طور ویژه در حال کنترل حادثه هستند.

وی افزود: در جلسه دیشب ستاد بحران استانداری خوزستان تصمیمات لازم در راستای مدیریت حادثه گرفته شده و در حال حاضر نیز عازم جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: مخازن پتروشیمی در اطراف محل حادثه حاوی LPG هستند و با تدابیر لازم این مخازن را کنترل کرده‌ایم که آتش به آنها سرایت نکند.

وی تأکید کرد: از مردم به‌ویژه ساکنان ماهشهر و بندر امام می‌خواهیم برای گرفتن اخبار موثق از رسانه‌های معتبر استان استفاده کنند و به اخبار کانال‌های مجازی توجه نکنند چرا که برای مثال این شایعه خروج مردم از شهر کاملاً کذب است.

بالدی گفت به‌زودی پس از برگزاری جلسه ستاد بحران شهرستان با تسنیم گفت‌وگو کرده و مصوبات را به اطلاع عموم مردم می‌رساند.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان