کد خبر: 326710
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


ارتش سوریه با محاصره کامل محلات شرقی حلب دستاوردی دیگر را به کارنامه پیروزی های خود علیه گروههای تروریستی افزود.

به گزارش خبرنگار عصر اهواز در دمشق، ارتش سوریه بامداد امروز پنج‌شنبه موفق شد محلات شرقی حلب را به محاصره کامل خود در آورد.

بر اساس این گزارش، ارتش سوریه در ادامه عملیات آزادسازی حلب، مزارع الملاح میانی و شمالی و جنوبی را به کنترل کامل خود در آورد.

نیروهای ارتش سوریه هم اکنون ۱۳۰۰ متر با جاده الکاستیلو فاصله دارند و در نتیجه تمامی راههای امدادرسانی به گروههای تروریستی که از حومه‌های حلب می آمدند، قطع شده است.

یک منبع میدانی به تسنیم گفت که جاده الکاستیلو به طور کامل مسدود شده است و امکان امدادرسانی به تروریستها در محورهای شهر حلب دیگر وجود ندارد و محلات شرقی حلب که گروههای تروریستی در آن مستقر هستند، از حومه های حلب جدا شده است.

این منبع افزود که نیروهای نظامی سوریه به فرماندهی سرهنگ سهیل النمر ساختمانهای اطراف مزارع الملاح را از دست تروریستها آزاد کردند و هم اکنون جاده الکاستیلو در تیررس سلاحهای سبک و متوسط نیروهای سوری قرار دارد.

به گفته این منبع در صورتی که ارتش بتواند مواضع خود را در این منطقه تثبت کند، جاده الکاستیلو تنها گذرگاه ارتباطی بین حومه حلب و محلات شرقی حلب را  رصد کرده است و این محلات به طور کامل از هم جدا و از همه سمتها محاصره می‌شوند.

و خبر دیگر اینکه درگیری‌های شدیدی بین ارتش سوریه و تروریستها در جبهه اللیرمون و بنی زید در اطراف شهر حلب و جاده الکاستیلو  به وقوع پیوسته است و همزمان با این تحول جنگنده‌های سوریه دهها بار مواضع تروریستها را بمباران کردند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان