یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326674
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


سازمان هواشناسی از وقوع پدیده گرد و غبار در هشت استان کشور طی روزهای آینده خبرداد.

به گزارش عصر اهواز،بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی سه روز آینده ابرناکی، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و در دو روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات کرمان پیش بینی می‌شود.

برپایه این گزارش،‌در سه روز آینده وزش باد گاهی با گرد و خاک در شرق کشور و برخی نقاط استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و جنوب استان‌های سمنان و تهران پیش بینی می‌شود.

همچنین از بعدازظهر امروز پنج شنبه ۱۷ تیر و روز جمعه ۱۸ تیر در استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه پدیده گرد و غبار پیش بینی می‌شود.

به پیش‌بینی سازمان هواشناسی، در سه روز اینده شرق عمان و در روزهای جمعه و شنبه ۱۸ و ۱۹ تیرماه خلیج فارس مواج است.

همچنین در روز جمعه،  هوای استان تهران صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در بعدازظهر افزایش ابر پیش‌بینی شده‌است. دمای هوای تهران در گرمترین ساعت روز جمعه ۳۷ و در سردترین ساعت به ۲۴ درجه بالای صفر می‌رسد.

روز شنبه نیز آسمان استان تهران کمی ابری، دربعدازظهر همراه با  افزایش ابر و گاهی وزش باد، با بیشینه و کمینه دمای ۳۸ و  28 درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان