کد خبر: 326597
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی در خطبه‌های نماز عید فطر این شهر اظهار کرد: انسانهای مؤمن پس از یک دوره بندگی خالصانه خداوند متعال به فطرت پاک الهی خود برمیگردند و به همین منظور روز عید سعید فطر را جشن میگیرند.

وی با بیان اینکه پرداخت زکات فطره یاد کردن از نیازمندان و باعث کمال روزه داری می شود افزود: از جمله اعمال روز عید سعید فطر می‌توان به اقامه نماز عید فطر، پرداخت زکات فطره، پوشیدن جامعه نیکو و استعمال بوی خوش و قرائت دعای ندبه اشاره کرد.

خطیب نماز عید فطر رامهرمز، صله ارحام و برقراری ارتباط با خویشاوندان را از اعمال مؤکد در روز عید سعید فطر خواند و گفت: صله ارحام یکی از آموزههای دینی است که بسیار تأکید شده است.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه تقوا باعث روشن‌بینی می‌شود و انسان رزق و روزی حلال در اختیارش قرار می‌گیرد تصریح کرد: با رعایت تقوا سختی‌های زندگی در دنیا برای انسان راحت می‌شود و ذخیره‌ای برای آخرت است و سعی کنیم حسن خلق را بین مردم ترویج دهیم.

عدم دسترسی مناسب به تصاویر صدا و سیما

وی در بخش دیگری از خطبه ها به عدم دسترسی مناسب به تصاویر صدا و سیما در شهرستان اشاره کرد و گفت: مسئولان شهرستان و استان بدانند که سه سال است اعلام می‌کنیم مردم امکان دسترسی مناسب به تصاویر صدا و سیما را به علت نبودن رله کننده دیجیتال در شهرستان ندارند.

خطیب نماز عید فطر رامهرمز در پایان تاکید کرد: چرا مسئولان احسان دین و مسئولیت نمی‌کنند و مشکل دریافت تصاویر از صدا و سیما را که مطالبه به‌حق مردم این شهرستان است را حل نمی‌کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان