کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326558
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، مهرداد نیکو ظهر امروز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات استانداری خوزستان اظهار کرد: بانک ها باید در این جلسه بر اساس چارچوب های معینی نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود در راستای پرداخت تسهیلات به صنایع اقدام کنند.

وی افزود: بانک ها باید وضعیت پرونده های دریافتی طرح ها را تشریح و تعداد پرونده های نهایی شده را نیز مشخص کنند. آنها همچنین باید مشخص کنند که دلایل عمده تأیید نکردن سایر طرح ها چیست.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری خوزستان خبر داد: در حال حاضر تنها ۶ درصد از طرح های تصویب شده ستاد در سطح کشور موفق به اخذ تسهیلات بانکی شده اند.

نیکو هشدار داد: با توجه به حساسیت موضوع و تأکید استاندار خوزستان تقاضا داریم تا از این جلسه به بعد مدیرعاملان بانک در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید حضور پیدا کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان نیز در این جلسه بیان کرد: برای حفظ اشتغال باید به بحث سرمایه در گردش توجه داشته باشیم.

اخلاق محمدیان خبر داد: ۷۶ واحد با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد داریم که در شهرک های صنعتی مستقر هستند.

وی در واکنش به اینکه چرا تنها ۱۷ شهر نسبت به ارائه طرح در سامانه بهین یاب اقدام کردند، گفت: تمرکز صنعت در این شهرها از جمله اهواز و آبادان است و شهرهایی مثل لالی و یا اندیکا به دلیل مستقر نبودن صنعت نسبت به ارائه طرح اقدام نکردند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان