کد خبر: 326547
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

علی خدادادی در گفتگو با مهر با اشاره به اجرای طرح همای رحمت در جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: در این طرح، بیش از نهصد خیر و اعضای داوطلبان و کارکنان جمعیت در بیش از ۱۱۲ خانه داوطلب مشارکت کردند.

وی افزود: طرح ملی همای رحمت در خوزستان با هدف ترویج سیره حضرت علی (ع) و ایجاد بستر مناسب برای داوطلبان و خیرین به منظور مشارکت در کمک به افراد کم برخوردار و نیازمند اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: طی مدت اجرای طرح همای رحمت تاکنون، بیش از سه هزار سبد غذایی حاوی کالاهای اساسی میان  ۳۶۱ خانوار معلول، ۴۳۶ خانواده زندانی، ۴۰۸ سالمند، ۹۸۳ خانوار بی سرپرست و ۸۰۵ بیمار نیازمند توزیع شد.

خدادادی بیان کرد: ۱۸ میلیون ریال کمک های نقدی و بیش از سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کمک های غیرنقدی جمع آوری و برای تأمین کالاهای اساسی سبدهای غذایی هزینه شد.

وی عنوان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان ۳۷ چادر سلامت برپا و ۴۴ پزشک و پیراپزشک در این چادرها بیش از دو هزار بیمار را ویزیت کردند.

به گزارش مهر، جمعیت هلال احمر خوزستان هر ساله در ماه مبارک رمضان برنامه های متعددی را تحت عنوان سفره های آسمانی و طرح همای رحمت برگزار می کند که هدف اصلی از برگزاری این برنامه ها دلجویی و اطعام نیازمندان و ایتام و همچنین ترویج سنت های حسنه اسلام است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان