کد خبر: 326539
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، هوشمند صفایی ظهر امروز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات استانداری اظهار کرد: یکی از اهداف پرداخت تسهیلات در این ستاد تکمیل پروژه های با پیشرفت ۶۰ درصد است، بر اساس آمار ارائه شده در حال حاضر ۱۸ درصد از طرح های مصوب این ویژگی را دارند که باید علت این درصد را تعیین کرد.

وی افزود: باید با انجام بررسی های لازم مشخص کرد که آیا واحدهای دیگری هم هست که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و طرح خود را در سامانه بهین یاب ثبت نکرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: تثبیت اشتغال موجود خوب است اما باید به سرمایه ثابت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام با پیشرفت ۶۰ درصد نیز توجه بیشتری داشت.

صفایی بیان کرد: سرانه اشتغال و سرمایه ای که برای این طرح ها اختصاص داده می شود نیز باید تعیین شود. به عبارت دیگر باید بدانیم که هزینه اشتغالزایی در طرح های مختلف چه میزان است.

کیخسرو چنگلوایی مدیرکل جهاد کشاورزی خوزستان نیز در این جلسه بیان کرد: از مجموع ۲۷ شهرستان فقط ۱۷ شهرستان طرح ارائه داده و در مرحله رسیدگی قرار گرفتند.

وی خطاب به استاندار گفت: در صورت امکان هفته آینده جلسه ای با حضور فرمانداران برای تأکید بیشتر برگزار شود تا سایر شهرها نیز به ارائه طرح ها ورود پیدا کنند.

مدیرکل جهاد کشاورزی خوزستان در پایان گفت: آن چیزی که در سامانه بهین یاب ثبت می شود مهم است ولی از آن مهمتر خروجی کار خواهد بود و اینکه چه تعداد از طرح های مصوب به عقد قرارداد منجر می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان