کد خبر: 326536
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ قاسم قدرتی در گفتگو با مهر اظهار کرد: به منظور ایجاد ترافیک مطلوب و رفاه حال نمازگزاران عید سعید فطر، محدودیت ترافیکی از ساعت ۲۲ امشب الی پایان نماز عید فطر فردا از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی کلانشهر اهواز برقرار می شود.

وی افزود: از تقاطع چهارراه آبادان بلوار آیت الله بهبهانی به سمت سه راهی سلمان فارسی (مسیر شمال به جنوب)، از میدان جمهوری تا تقاطع پاداد – سلمان فارسی – تقاطع چهارراه آبادان مسیر (جنوب به شمال) و فرعی های خیابان کمپانی (پیروزی) به سمت بلوار آیت الله بهبهانی از میدان جمهوری تا چهارراه آبادان از جمله مسیرهای ممنوع برای تردد وسایل نقلیه است.

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان تصریح کرد: فرعی های خیابان حق بین به سمت بلوار آیت الله بهبهانی از چهارراه آبادان تا میدان جمهوری، خیابان سلمان فارسی شرقی به سمت مصلا مسدود شده و تقاطع ادهم – ابوذر به سمت تقاطع پاداد و اطراف بهشت آباد از ساعت هشت صبح الی ۱۳ ظهر محدودیت تردد خواهیم داشت.

قدرتی در ارتباط با مسیرهای جایگزین گفت: خیابان کمپانی (پیروزی) مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان شریعتی (سی متری) مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال و خیابان حق بین مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال مسیرهای جایگزین تعیین شده است.

وی یادآور شد: از کلیه شهروندان تقاضا داریم تا در روز عید سعید فطر از آوردن خودروهای شخصی و موتور سیکلت در مسیرهای دارای محدودیت های اعلامی خودداری و برای تردد آسوده از خودروهای عمومی استفاده کنند. همچنین مثل همیشه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان