کد خبر: 326523
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

محسن معزی فر در گفتگو با مهر با اعلام خبر قهرمانی این تیم، اظهار کرد: مسابقات مینی بسکتبال خوزستان هر ساله به همت هیئت بسکتبال استان برگزار می شود.

وی افزود: مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات در سه گروه چهار تیمی و در سه منطقه آبادان، ماهشهر و دزفول برگزار شد که از شهرستان دزفول سه تیم شهرداری، هیئت بسکتبال و شاهین در مرحله مقدماتی حضور داشتند.

رئیس هیئت بسکتبال دزفول با اشاره به صعود تیم شهرداری از مرحله مقدماتی گفت: در مرحله نیمه نهایی نیز شهرداری دزفول موفق شد تیم های شوشتر و ایذه را شکست دهد و به مرحله نهایی راه یابد.

معزی فر با بیان اینکه در مرحله فینال، تیم شهرداری دزفول با شکست تیم آبادان وارد مرحله فینال شد، تصریح کرد: سرانجام در این بازی پایانی نیز تیم شهرداری دزفول با غلبه بر ارکان  تیم منتخب اهواز و ماهشهر توانست برای دومین سال پیاپی قهرمان مسابقات مینی بسکتبال خوزستان شود که امیدوار هستیم این موفقیت در سال های آینده نیز تکرار شود.

معزی فر اضافه کرد: بسکتبال تنها رشته ورزشی در دزفول است که به همت شهرداری و هیئت بسکتبال از پایه تا سوپر لیگ به صورت متصل تیم دارد و امیدواریم این تلاش ها بی ثمر نباشد.

وی در پایان، از مساعدت های شهردار دزفول در جهت پیشبرد اهداف تیم بسکتبال تشکر و قدردانی کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان