کد خبر: 326521
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت:طی سه روز آینده ابرناکی، گاهی رگبار و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید موقتی در مناطقی از شمال غرب، سواحل جنوبی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رخ خواهد داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا گفت: روز سه شنبه در برخی مناطق شمال شرق کشور افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود همچنین روز چهارشنبه در شمال اصفهان، قم، مرکزی و جنوب استانهای سمنان و تهران به علت وزش باد شدید وقوع پدیده گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به آخرین تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی، گرد و غبار روی غرب و جنوب غرب کشور و همچنین توده گرد و خاک دیگری روی کشور عراق مشاهده می‌شود، بر این اساس و تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، امروز و فردا شاهد تداوم این پدیده در ایلام، کرمانشاه، خوزستان و با غلظت کمتر در فارس، بوشهر و لرستان خواهیم بود که انتظار می رود از اواخر وقت روز چهارشنبه از غلظت آن در مناطق مذکور کاسته شود.

وظیفه گفت: طی سه روز آینده شرق دریای عمان مواج پیش بینی می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت هوای استان تهران در روزهای آینده اظهار کرد: آسمان تهران طی دو روز آینده صاف و در بعداز ظهر با افزایش ابر و وزش باد همراه خواهد بود.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان