کد خبر: 326503
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۲

عصر اهواز - ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده باند چهار نفره جعل اسناد و اسکناس را شناسایی و با هماهنگی قضایی در دو عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ محمد صفری فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت : ماموران انتظامی شهرستان اهواز در اقدامی پلیسی به سرنخ هایی از فعالیت غیر قانونی افرادی در زمینه جعل اسناد و اسکناس دست پیدا کردند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده باند چهار نفره جعل اسناد و اسکناس را شناسایی و با هماهنگی قضایی در دو عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳۱ فقره اسناد و اسکناس جعلی از قبیل دسته چک، سند املاک، اسکناس ۱۰۰ هزار ریالی، گواهینامه پایان تحصیلی، شناسنامه و تعدادی کیف زنانه کشف شد.

صفری بیان کرد: تمامی متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.

وی گفت: از شهروندان تقاضا دارم تا در هنگام دریافت چک پول و اسکناس به نکات امنیتی تعبیه شده در آن دقت کنند تا در دام سودجویانی که اقدام به چاپ اسکناس تقلبی می کنند، گرفتار نشوند. آنها همچنین در صورت مواجهه با چنین مواردی مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان