کد خبر: 326500
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حسین حیدری شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح پل روگذر شهدای مدافع حرم اهواز (جواد الائمه) اظهار کرد: از ابتدای دوره شورای شهر چهارم رویکرد اعضا به سمت تحقق توسعه زیرساخت های شهری بود. البته همه اعضا اعتقاد داشتیم که این توسعه با تعریف عمران شهری به دست می آید.

وی بیان کرد: بیشتر بودجه های شهری را به سمت پروژه های مغفول مانده و تعریف پروژه های عمرانی جدید هدایت کردیم. متأسفانه در این سه سال بودجه ای از اعتبارات عمران استان به شهر اهوازاختصاص داده نشد و تمام پروژه ها را با اعتبارات شهرداری انجام دادیم.

این عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: متاسفانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار شهروند اهوازی طی این سه سال از اعتبارات عمران شهری و تملک دارایی استان خوزستان بی نصیب ماندند.

حیدری عنوان کرد: پروژه زیرگذر شریعتی ظرف سه ماه آینده به بهره برداری می رسد و روگذر شهدای مدافع حرم نیز که افتتاح شد. همچنین پل ولایت نیز که منطقه الصافی را به کوی نفت متصل می کند هم در حال تکمیل است.

وی با اشاره به اینکه نگاه اعضای شورای شهر در همه بخش ها به توسعه شهری بوده است، گفت: در بخش بهداشت و سلامت نیز کشتارگاه صنعتی را تکمیل و به بهره برداری رساندیم و از بعد افتتاح آن شهروندان به راحتی می توانند از گوشت و مواد پروتئینی ـ بهداشتی بهره مند شوند.

این عضو شورای شهر یادآور شد: راه اندازی هفت فرهنگسرا و ۵۰ ورزشگاه محله ای نیز از جمله اقداماتی بود که با هدف توسعه زیرساخت های فرهنگی در سطح کلانشهر اهواز انجام شد.

حیدری تصریح کرد: شهدای مدافع حرم هزاران کیلومتر آن طرف تر از ایران جنگیدند تا ما در کشور آرامش داشته باشیم، بنابراین نامگذاری این پل به اسم شهدای مدافع حرم کار بسیار زیبایی است.

وی بیان کرد: نبود هماهنگی دستگاه های خدمات رسان با شهرداری یکی از مشکلات موجود و سد راهی برای افتتاح پروژه ها در زمان مقرر است.

این عضو شورای شهر اهواز با اشاره به اینکه مشکلات مالی هم در عدم اجرای به موقع پروژه ها تاثیر دارد، گفت: امیدوار هستیم که سایر پروژه های باقی مانده نیز تا پایان این دوره شورای شهر به بهره برداری برسند و افتتاح شوند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان