کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326494
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر،  آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح پل روگذر شهدای مدافع حرم اهواز (جواد الائمه) اظهار کرد: از پروژه های خوبی که شهرداری انجام می دهد و شورای شهری که اشراف دارد و نظارت می کند، تشکر می کنم. خدمات بسیار خوبی که در سیمای استاندار خوزستان می بینیم، آینده این استان را خوب و امیدوارکننده تصور می کنیم.

وی در ارتباط با پارک حجاب شهر اهواز گفت: دو پارک بانوان تاسیس شده ولی متاسفانه در حاشیه هستند، در صورتی که برای در دسترس بودن باید در مرکز شهر تاسیس شوند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان بیان کرد: پیشنهاد می دهم که مجموعه ورزشی هفت تیر را برای بانوان ساماندهی و اشکالاتش را برطرف کنند چون در مرکز شهر واقع شده و برای بانوان قابل دسترس تر خواهد بود.

آیت الله جزایری تاکید کرد: پارک های بانوان بسیار خوب و نماد عفت، حجاب و اسلام هر شهر است، بنابراین توصیه می کنم که نسبت به تاسیس چنین پارک هایی در مراکز شهر بیشتر توجه شود.

وی در ارتباط با پروژه متروی اهواز عنوان کرد: افتتاح هرچه سریعتر این پروژه خواست عمومی مردم و خیلی مهم است ولی متاسفانه افتتاح آن خیلی طول کشید.


امام جمعه اهواز ادامه داد: پروژه متروی اهواز باید یک تکانی بخورد و شاید به برکت تشریف فرمایی استاندار جدید خوزستان، فاز اول آن هرچه سریعتر راه بیفتد.

آیت الله جزایری در پایان گفت: از نامگذاری اسم پل به نام شهدای مدافع حرم نیز کمال تقدیر و تشکر را دارم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان