کد خبر: 326491
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، رامی علاسوند مقدم رئیس شورای شهر اهواز شامگاه دوشنبه در این مراسم اظهار کرد: نامگذاری این روگذر به اسم شهدای مدافع حرم کار بسیار شایسته و قابل تحسینی است، متاسفانه شهدای مدافع حرم هم در داخل و هم در خارج مورد مظلومیت واقع شده اند.

وی افزود: امروز فاز اول این پل افتتاح شده و روگذری به سمت دانش هم نیاز داشتیم که در فاز دوم تعریف و هم اکنون نیز در دست اجرا است. البته اجرای پل در ابتدا به همین میزان بوده و فاز دوم نیز با توجه به نیازسنجی هایی که در طول اجرای پروژه پیش آمد، تعریف شد.

رئیس شورای شهر اهواز تصریح کرد: خوشبختانه با این رینگی که افتتاح شده نیز شاهد کاهش ترافیک هستیم و در نهایت نیز آلودگی های زیست محیطی هم کاهش پیدا خواهد کرد.

جمشید 

سلحشور یکی دیگر از اعضای شورای شهر اهواز نیز در این مراسم بیان کرد: این پل واقعا نام بامحتوایی دارد و کوچکترین کاری که برای شهدای مدافع حرم می توانست انجام شود، همین نامگذاری است.

وی اضافه کرد: پل شهدای مدافع حرم اهواز از نظر فنی یکی از طولانی ترین پل ها است که بیش از ۳۵۰ متر نیز پل فرعی دارد. همچنین بیش از پنج هزار مترمکعب بتن ریزی در این پل انجام شده که از نظر کیفیت، دوام و سلامت کار نیز جزو بهترین بتن ریزی ها است.

این عضو شورای شهر اظهار کرد: بحث مدیریت یکپارچه شهری را همیشه در نظر داشتیم و خیلی از مشکلات نیز به دلیل نبود مشارکت سایر دستگاه ها ایجاد و در نهایت نیز باعث تأخیر در افتتاح پروژه ها می شد.


سلحشور بیان کرد: وجود یک دکل برق فشار قوی، اراضی مردم، لوله های آب و فاضلاب و خطوط گاز از جمله معضلات موجود در زمینه افتتاح نشدن پروژه ها در موعد مقرر است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان