کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326447
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

محمد مرادی امروز در گفتگو با مهر با اشاره به تصمیم شهرداری برای تعریض خیابان مجاور بیمارستان امام خمینی اظهار کرد: شهرداری آبادان به منظور اقدام در این زمینه تاکنون نشستها و جلسات فراوانی را با حضور مدیریت بیمارستان و کارشناسان اداره میراث فرهنگی و فنی و عمرانی شهرداری برگزار کرده است.

وی اضافه کرد: تلاش ها، گفتگوها و راهکارهای قابل ارائه در این نشستها برای اقدام در جهت تعریض خیابان بدون آسیب رساندن به بیمارستان است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آبادان با تاکید بر اینکه اقدام در این خصوص در مرحله انجام کار کارشناسی است، تصریح کرد: اداره میراث فرهنگی در جریان این اقدامات قرار دارد و تمامی نقشه های اجرای کار توسط شهرداری در حال مبادله با این اداره است تا مسیر به گونه ای انتخاب شود که به بیمارستان امام خمینی آسیبی وارد نشود.

وی در ادامه گفت: پس از جمع بندی نهایی نظرات کارشناسان، مراتب جهت آگاهی شهروندان به اطلاع عموم می رسد.

مرادی با تاکید دوباره بر انجام نشدن هیچ گونه تخریب در بیمارستان امام خمینی و یا تصمیم در این زمینه افزود: در طرح تعریض خیابان احتمالا دیوار بیمارستان تخریب شود که این دیوار نیز طی ۱۰ تا ۱۵ سال اخیر احداث شده و مربوط به بخش قدیمی بیمارستان که ثبت ملی بوده، نیست.

به گزارش مهر، بیمارستان امام خمینی(ره) مربوط به دوره پهلوی است که در خیابان شهید منتظری واقع شده، این اثر در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۸۲ با شمارهٔ ثبت ۸۳۵۵ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان