کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326431
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

غلام افشون در گفتگو با خبرنگار مهرگفت: ‌شاهین برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور به دنبال جذب حامی مالی است.

وی افزود: تیم فوتبال شاهین ماهشهر در صورت جذب حامی مالی و مساعدت مسئولان شهرستان با قدرت در رقابت‌های لیگ دسته دوم شرکت می کند اما در صورت عدم جذب حامی مالی ناچار هستیم امتیاز تیم را واگذار کنیم.

مدیرعامل تیم فوتبال شاهین ماهشهر با بیان اینکه باشگاه تصمیم به تغییرات در کادر فنی تیم را ندارد، عنوان کرد: با کادر سابق در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور شرکت می‌کنیم زیرا اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم برای صعود به رقابت‌های لیگ دسته دوم تلاش بسیار انجام داده‌اند، آن‌ها شایسته حضور در این رقابت‌ها هستند.

افشون ادامه داد: تیم فوتبال شاهین ماهشهر به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و ریشه‌دارترین تیم‌های ماهشهر و خوزستان برای حضور پرقدرت در لیگ دسته دوم کشور از روز شنبه ۱۹ تیرماه جاری تمرینات خود را با بازیکنان بومی و تستی در استادیوم شهدا زیر نظر موسی قنواتی سرمربی تیم برگزار می کند.

وی با اشاره به ترمیم نقاط ضعف تیم گفت: باید نقاط ضعفمان را تقویت کنیم، در همین خصوص تعدادی بازیکن مد نظر کادر فنی هستند که سعی داریم آنها را جذب کنیم تا کادر فنی بتوانند با خیال راحت کار خود را انجام دهند.

افشون گفت: انتظار داریم مسئولان شهرستان ماهشهر که قول همکاری و کمک مالی داده بودند به وعده‌های خود عمل کنند تا بتوانیم از اعتبار فوتبال ماهشهر و استان دفاع کنیم.

وی بیان کرد: باید همه ارگان‌ها و مسئولان شهرستان برای کمک به تیم شاهین همکاری کنند چرا که حضور یک تیم فوتبال در رقابت های کشوری موجب گرایش نوجوانان و جوانان منطقه به ورزش فوتبال می‌شود اما بدون اسپانسر و حمایت مسولان نمی توان حضوری قدرتمند داشت.

به گفته مدیرعامل تیم فوتبال شاهین ماهشهر، هیئت فوتبال این شهرستان سرمایه گذاری خوبی روی بازیکنان جوان و آتیه دار ماهشهر کرده که این مهم بدون شک آینده ورزش منطقه را تضمین خواهد کرد.

افشون در پایان، با بیان اینکه تیم به صورت خصوصی و هزینه شخصی اداره می شود گفت: از قمر فرماندار، کمایی شهردار و شورای اسلامی شهر ماهشهر همچنین منوچهر حیاتی رئیس هیات فوتبال که با جان و دل ما را همراهی و به تیم کمک کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان