کد خبر: 326416
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمدرضا کرمی نژاد شامگاه یکشنبه در پایان جلسه شورای شهر دزفول با دستور کار استیضاح شهردار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشکلات پیش آمده در شهرداری ناشی از حجم بسیار زیاد کار در این مجموعه است به همین دلیل اشتباه هم رخ می دهد ولی این اشتباه عمدی نیست و مجموعه شهرداری نهایت همکاری با شورای شهر دزفول را در برنامه خود دارد.

وی افزود: ممکن است قراردادی با تاخیر به شورای شهر دزفول ارسال شود ولی این موضوع به معنای امتناع شهرداری برای ارسال قرارداد به شورا نیست.

شهردار دزفول با بیان اینکه دزفول یکی از شهرهای زنده و پویای خوزستان و کشور در حوزه عمرانی است و با وجود مشکلات فراوان اقتصادی طرح های عمرانی این شهر فعال بوده و متوقف نشده اند، گفت: مجموعه شهرداری دزفول در تعامل با شورای اسلامی این شهر شبانه روز پیگیر خدمت به مردم هستند.

کرمی نژاد با اشاره به پرداخت نشدن حقوق سه ماهه برخی کارگران شهرداری دزفول یادآور شد:  شهرداری با مشکل مالی مواجه است ولی تمام تلاش مجموعه شهرداری حل این مشکلات و پرداخت مطالبه کارگران است و اکنون که ابقا شده ام قطعا تلاش دوچندانی برای رفع این مشکلات خواهم داشت.

به گزارش مهر، از ۱۳ عضو شورای شهر حاضر در جلسه استیضاح شهردار دزفول، هفت نفر موافق استیضاح و ۶ نفر مخالف استیضاح شهردار دزفول بودند. طبق قانون اگر دو سوم اعضای شورا یعنی ۹ نفر موافق استیضاح بودند منجر به عزل شهردار می شد اما این چنین نشد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان