کد خبر: 326397
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کوروش بهادری در گفتگو با مهر اظهار کرد: پیرو اطلاعیه ای که جمعه گذشته صادر کردیم به دلیل وزش بادهای شدید در کشور عراق، وقوع پدیده گرد و غبار پیش بینی شده است.

وی افزود:‌ مدل های هواشناسی و تصاویر دریافتی از رادار نشان دهنده یک توده گرد و غبار در عراق است که دید افقی بغداد را به ۵۰۰ متر رسانده است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: توده گرد و غبار عراق امروز بعدازظهر وارد نوار جنوب غربی از جمله خوزستان خواهد شد ولی به شدت گرد و غبارهای روزهای قبل نمی شود. پیش بینی می شود شعاع دید افقی را به یک هزار و ۵۰۰ متر برساند.

بهادری عنوان کرد: وزش بادهای قابل ملاحظه طی چند روز اخیر دمای هوای استان را تعدیل و شاهد کاهش دمای دو تا سه درجه ای در اکثر شهرهای خوزستان بودیم.

وی بیان کرد: طی روزهای اخیر شهرهای امیدیه، اهواز، آغاجاری، آبادان و بهبهان کاهش دما داشته و حداکثر دمای این شهرها به ۴۶ درجه سانتگیراد رسید.

مدیرکل هواشناسی خوزستان در پایان، با اشاره به اینکه ایذه با دمای هوای ۲۲ درجه سانتیگراد خنک ترین شهر استان است، گفت: پیش بینی می شود حداکثر دمای امروز اهواز به ۴۶ درجه سانتگیراد و حداقل دمای فردا به ۳۱ درجه سانتیگراد برسد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان