کد خبر: 326384
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، عادل نوروزیان شنبه شب در نشست هم اندیشی اعضای حلقه های صالحین بسیج رسانه اظهار کرد: یکی از پایه های اصلی سازمان بسیج رسانه بحث حلقه های صالحین است. این سازمان نو پا بوده که دو یا سه سال از آغاز فعالیتش می گذرد و هنوز دستورالعمل های خاص، آن طور که باید ابلاغ نشده است.

وی افزود: مربی حلقه چون رسانه تخصصی است و معمولا سردبیرها و مسئولان رسانه را انتخاب می کنند. واقعا قشر فرهیخته ای داریم و در جهت دهی افکار عمومی در تمام موارد وفاق خوبی دارند.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان خطاب به معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان گفت: با وجود این هماهنگی بسیار خوب بین رسانه های استان انتظار داریم که توجه بیشتری به رسانه ها داشته و به آنها نگاه ویژه ای در ارائه خدمات و امکانات شود.

نوروزیان بیان کرد: برای مشهد ۴۰ نفر سهمیه برای شهریورماه امسال آن هم برای نخستین بار گرفتیم و تقاضا داریم که این سهمیه ها تداوم داشته باشد چون اعضای رسانه ای هیچ وقت تعطیلی ندارند و واقعا خیلی زحمت می کشند.

وی همچنین عنوان کرد: در بحث طرح ولایت سال گذشته به عنوان یکی از رده های برتر بسیج رسانه کشور شناخته شدیم و رایزنی کردیم تا برنامه های سازمان افزایش پیدا کند تا جبران زحمات اعضا نیز شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان یادآور شد: امسال برای طرح ولایت در سطح استانی ۱۵۰ سهمیه گرفتیم و مباحث مختلف تخصصی رسانه ها، خبرنگار در شرایط بحران و مسائل روز کشور مثل اقتصاد مقاومتی را در قالب کلاس های دو روزه برگزار می کنیم.

نوروزیان تصریح کرد: برگزیدگان نیز برای ادامه طرح به تهران اعزام می شوند و علاوه بر مباحث بصیرتی و عقیدتی به مباحث تخصصی رسانه ها نیز پرداخته می شود.

وی اظهار کرد: حلقه های صالحین ۱۰ رسانه استان خوزستان تشکیل شده و از سایر رسانه ها نیز تقاضا داریم اسامی اعضای فعال را اعلام و حلقه های صالحین بیشتری تشکیل دهیم.

انعقاد قرارداد با ۲۱ مکان

مسئول طرح جوانه های صالحین بسیج سپاه حضرت ولیعصر(عج) در ادامه گفت: در بحث جوانه های صالحین به مسئله اوقات فراغت تابستان توجه و در این راستا برگزاری اردوی مشهد برای قشر دبیرستان، طلاب و دانشجو را داریم. همچنین برای سطح تحصیلی راهنمایی نیز اردوهای همدان را در نظر گرفته ایم.

عبداله دسمی افزود: با ۲۱ مکان قرارداد منعقد شده و با پنج اردوگاه در شهرهای مختلف از جمله لالی، باغملک، دزفول، کهگیلویه و بویراحمد نیز هماهنگ کردیم تا بسیجیان در اردوهای یک روزه از آنها استفاده کنند.

مسئول طرح جوانه های صالحین بسیج سپاه حضرت ولیعصر(عج) تصریح کرد: مجموعه های سپاه عمدتا در اختیار بسیج قرار گرفته شده تا از آنها استفاده کنند. همچنین با ۲۵ سالن ورزشی و ۱۸ زمین چمن هماهنگ شده تا بسیجیان به صورت رایگان از این اماکن استفاده کنند.

وی بیان کرد: برای مناطق حاشیه و محروم نیز نگاه ویژه ای داریم و حتی سردار شاهوارپور و حاج آقا نیل آبکن نیز تخفیف های ویژه ای را برای این مناطق در نظر گرفته اند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان