کد خبر: 326381
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، غلامرضا شریعتی شامگاه شنبه در ضیافت افطاری کمیته امداد خمینی(ره) خوزستان با قدردانی از این نهاد در کمک به کودکان بی سرپرست و خانواده های تحت پوشش استان اظهار کرد: خداوند را سپاسگزارم که امشب من و همراهانم، در جمع این مددجویان ارجمند هستیم.

وی افزود: خدمت به محرومین و نیازمندان از جمله مهمترین افتخارات مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امروز همه ما به این خدمت افتخار می کنیم.

استاندار استان خوزستان با  اشاره به  تحت حمایت بودن بیش از  ۹۷ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد خوزستان تصریح کرد: با توجه به سرمایه های بسیار عظیمی که در استان وجود دارد، متأسفانه به دلیل توزیع ناعادلانه ثروت شاهد  فقر در استان هستیم.

شریعتی بیان کرد:  وجود این تعداد خانوار تحت حمایت کمیته امداد در خوزستان زیبنده استان نیست و باید سعی کنیم که این امر مرتفع شود.

در  ادامه این مراسم مرتضی موصلی مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان نیز با تقدیر و تشکر از عنایت استاندار نسبت به خانواده های تحت حمایت این نهاد، مهمترین اولویت کمیته امداد در شرایط فعلی  را توانمندسازی و اشتغال مددجویان دانست.

وی ادامه داد:  از جمله برنامه های مهم و اساسی کمیته امداد خوزستان توانمندسازی اقتصادی حمایت از  اشتغال های خرد است که دارای ارزش افزوده بالا و متناسب با شرایط جغرافیایی استان باشد.

موصلی با اشاره به نقش اساسی مردم در کاهش فقر و حمایت از محرومین جامعه  عنوان کرد: توسعه طرح ارزشمند اکرام ایتام و محسنین و اجرای طرح زکات از جمله طرح های اجرایی کمیته امداد در ماه رمضان است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان