کد خبر: 326259
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

درحالی از سوی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان زمان برگزاری انتخابات مجمع انتخابات فدراسیون اسکی مشخص شده که در تخلفی آشکار همچنان سرپرست این فدراسیون، کاندیدای انتخابات این فدراسیون است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون اسکی صبح روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه در محل آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد، این درحالی است که احمد سعادتمند سرپرست این فدراسیون جزو کاندیداهای انتخابات این فدراسیون است و تاکنون نیز استعفا نداده است.

براساس اساسنامه مشترک فدراسیون‌های ورزشی چنانچه سرپرست فدراسیونی کاندیدای انتخابات آن فدراسیون شود، برای جلوگیری از تاثیرگذاری بر اعضای مجمع که بیشتر آنها روسای هیات‌های فدراسیون مذکور هستند باید از سمت سرپرستی خود استعفا دهد. موضوعی که در سکوت عجیب و خلاف قانون مسوولان وزارت ورزش درباره فدراسیون اسکی اجرا نشده و سعادتمند هم‌چنان به عنوان سرپرست و کاندیدای انتخابات ریاست این فدراسیون سکان هدایت اسکی ایران را در اختیار دارد و در مجمع ۶ مرداد نیز حضور خواهد داشت.

سکوت وزارت ورزش درباره سرپرست فدراسیون اسکی و رویه خلاف قانون طی شده در این فدراسیون نیز بر ابهامات پیرامون انتخابات این فدراسیون همواره پرحاشیه افزوده است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان