یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 326202
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – هافبک تیم پرسپولیس از هم تیمی سابق خود دفاع کرد.

به گزارش عصر اهواز؛محسن مسلمان نخستین بازیکنی است که از مهدی طارمی و نحوه جدایی او از پرسپولیس حمایت می کند.او با انتشار پیامی در این باره نوشت:سالی که گذشت ما با یه عشقی زندگی کردیم به اسم پرسپولیس… همه بچه ها عاشقانه براش جنگیدن و زحمت کشیدن تا دل هوادارا که واقعا سنگ تمام برامون گذاشتن رو شاد کنن…مهدی هم از این مسئله مستنثی نبود و تمام وجودش رو برای این عشق گذاشت… من کاری ندارم که اتفاقات اخیر چقدر درست بوده یا غلط ولی این رو میدونم کسی که اینهمه دل همه رو شاد کرده نباید یک شبه با یه تصمیمی که شاید خودشم زیاد توش دخیل نبوده، مورد هجوم اینهمه بی مهری قرار بگیره… پرسپولیس یه خانواده بزرگه که مشکلات داخلیش نباید وسیله و ابزاری بشه برای حاشیه سازی رقبا برای این تیم… از خدا میخوام که مهدی توراهی که رفته موفق تر از قبل بشه و بتونه به فوتبال این مملکت بیشتر کمک کنه…بیایم باهم اصالت یه پرسپولیسی رو با احترام گذاشتن به هم به همگان نشون بدیم.»نکته جالب درباره پیام مسلمان این است که او اشاره ای به جدایی رامین رضاییان نداشته است!

 

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان