کد خبر: 326046
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در هفته سوم لیگ جهانی والیبال به مصاف صربستان رفت.

به گزارش ایسناٰ‌، در آخرین هفته مرحله گروهی لیگ جهانی والیبال و در بازی‌های گروه I تیم ملی ایران در سالن  آزادی تهران به مصاف صربستان رفت.

تیم ملی ایران که در شش بازی گذشته خود در لیگ جهانی چهار شکست و دو پیروزی را به دست آورده بود در حضور ۱۲ هزار تماشاگر ایرانی برای هفتمین بار به مصاف این تیم اروپایی رفت. این دو تیم کمتر از یک هفته پیش در چارچوب رقابت‌های هفته دوم لیگ در بلگراد به مصاف هم رفتند که بازی با برتری ۳ بر یک صربستان همراه شد.

صرب‌ها تنها تیم لیگ جهانی هستند که شکستی را در کارنامه خود ندارند و از ۶ بازی خود ۱۸ امتیاز کسب کرده‌اند.

میلوس نیکیچ، اوروس کوواسویچ، نیکولا یووویچ، دراژن لوبوریچ، مارکو پودرشچنی و سرکو لزیناک، الکساندر اوکولیچ، میلان کاتیچ، الکسا برادیوویچ، دراگان استانکویچ، الکساندر آتناسویچ، نیکولا روزیچ، مایستروویچ و مارکو ایوُویچ بازیکنان تیم ملی صربستان هستند که با سرمربی‌گری گربیچ به میدان رفته‌اند.

ایران نیز با ترکیب شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، سعید معروف، محمد موسوی، حمزه زرینی، فرهاد ظریف، عادل غلامی، محتبی میرزاجانپور، مهدی مهدوی، محمد جواد معنوی نژاد، مصطفی شریفات، آرمین تشکری، مهدی مرندی و علیرضا مباشری در هفته سوم لیگ جهانی به مصاف حریفان خود می‌روند.
ست نخست ایران ۱۸ – صربستان ۲۵

تیم ایران بازی را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، مهدی مرندی (لیبرو)، عادل غلامی، شهرام محمودی،‌میلاد عبادی پور و محمد جواد معنوی نژاد آغاز کرد. در آغاز ست اول دو تیم پایاپای پیش رفتند هرچند تشویق‌ هواداران پرتعداد ایران کار را برای صرب‌ها دشوار کرده بود.

دریافت های ناقص بازیکنان ایران باعث شد که صربستان با نتیجه ۸ بر ۵ پیش بیفتند و این روند تا امتیاز ۱۲ بر ۷ به سود تیم مهمان ادامه  داشت.

صربستانی‌ها که در بازی‌های گذشته خود نیز سرویس های خوبی را زده بودند و حتی موفق شدند از تیم ملی برزیل ۲۰ امتیاز سرویس بگیرند در برابر ایران نیز سرویس‌های خوبی را زدند که دریافت اول ایران را دچار مشکل کرد.

صربستانی‌ها زودتر از ایران به امتیاز ۱۶ رسیدند و وقت استراحت فنی دوم با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به دست ٱمد. در امتیاز ۱۸-۱۲ لوزانو درخواست وقت استراحت کرد تا  از بیشتر شدن اختلاف دو تیم جلوگیری کند.

تیم ملی ایران در دومین بازی خود شنبه ۱۲ تیر ساعت ۲۱ به مصاف ایتالیا می‌رود. تیم های آرژانتین و صربستان نیز ساعت ۱۸ با یکدیگر دیدار می‌کنند.

پیش از بازی ایران و صربستان نیز تیم ملی ایتالیا رودرروی آرژانتین قرار گرفت که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به نفع  ایتالیا به پایان رسید.

ادامه دارد..منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان