کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325989
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

آیت الله عباس کعبی در حاشیه مراسم روز قدس اهواز در گفتگو با مهر اظهار کرد: حضور باشکوه در مراسم روز قدس که هدف اول آن رهایی قدس شریف از چنگال اشغالگران و هدف نهایی آن مبارزه با همه خائنان و مستکبران است، بی شک از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: این روزها برخی سران خائن منطقه همسو و همراه اسرائیل و کشورهای مستکبر جهان برای مبارزه با اصل و محور مقاومت در منطقه شده اند و بی شک حضور امروز مردم ایران در این راهپیمایی خواب آنها که ناشی از غفلت از عظمت اسلام و مسلمین است را آشفته می کند.

وی تصریح کرد: امروز وقتی آنها می بینند که مردم خوزستان در گرمای ۵۰ درجه و آن هم با زبان روزه اینگونه با حرارت شعار می دهند و نابودی اسرائیل و خائنان به آرمان های اسلامی را فریاد می زنند بی شک ترس تمام وجود ناپاکشان را فرا می گیرد.

کعبی بیان کرد: روز قدس راهبرد پایه‌ای امام خمینی(ره) برای دفاع از اسلام و مسلمانان است. اهمیت روز قدس امسال به مراتب بیشتر از سال‌های گذشته است به همین دلیل لازم می دانم از حضور باشکوه مردم خوزستان در این گرما و با زبان روزه که نوعی جهاد در راه خدا به شمار می رود تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد: فراموشی آرمان روز قدس و پنهان‌کاری خطر صهیونیستی و جابه‌جایی در دشمنی‌ها استراتژیک صهیونیست‌ها است که امت اسلامی نباید در دامن آنها قرار گیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان بیان کرد: استراتژی امام خمینی(ره) در واقع بر این بود که امت اسلامی را به سمت تحقق حافظیت اسلام و اجرای قوانین و مقررات اسلامی و بسیج امت اسلامی در مقابل شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها هدایت کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان