کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325942
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – رضا عنایتی یکی از بهترین گلزنان تاریخ فوتبال باشگاهی ایران، پس از سال‌ها از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت.

به گزارش عصر اهواز؛ رضا عنایتی سال‌هاست که به عنوان یکی از بهترین گلزنان فوتبال ایران شناخته می‌شود. او از اولین دوره لیگ برتر که با پیراهن ابومسلم ۱۷ گل زد و به عنوان آقای گلی ایران رسید، تا همین سال گذشته همواره در سطح اول فوتبال ایران بازی می‌کرده و در سال‌های زیادی هم مدعی آقای گلی بوده است.
عنایتی دو بار هم در دوره های چهارم و پنجم لیگ برتر با ۲۰ و۲۱ گل زده به آقای گلی لیگ برتر رسید. عنایتی به دلیل بالا بودن سن و سالش، از چند سال گذشته همواره با این سوال مواجه شده که چه زمانی از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. شاید به نظر می رسید که او امسال سرانجام از فوتبال خداحافظی می‌کند اما عنایتی امروز با تیم بادران به سرمربیگری اکبر میثاقیان به توافق رسید.
او گرچه از فوتبال خداحافظی نکرد، اما حضورش در لیگ دسته اول که یک سطح پایین تر از سطح اول فوتبال ایران است، نشان می دهد که این مهاجم هم به انتهای سال‌های حضورش در فوتبال رسیده و اگر می‌خواهد همچنان در فوتبال بماند، باید کم کم به فکر مربیگری باشد.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان